Ofertę naszą kierujemy zarówno do małych firm, prowadzonych przez indywidualnych przedsiębiorców, jak i do firm średnich, zatrudniających pracowników, niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności (podmioty indywidualne, spółki, stowarzyszenia).

Stawiamy sobie za cel profesjonalną, kompleksową obsługę księgowo-podatkową naszych klientów, po konkurencyjnych cenach. Na bieżąco śledzimy nowości z zakresu prawa podatkowego, pracowniczego, ubezpieczeniowego, dzięki czemu możemy natychmiast informować Państwa o wszelkich istotnych zmianach.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

Korzystanie z naszych usług zapewni Państwu:

  • rzetelne wypełnianie przez biuro obowiązków określonych w zawartej umowie,
  • obniżkę kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników, zakupu sprzętu komputerowego i oprogramowania księgowego,
  • oszczędność czasu – biuro wyręczy Państwa we wszystkich sprawach księgowo-płacowo-podatkowych, wystarczy tylko dostarczyć dokumenty,
  • brak stresu – możliwość reprezentowania klienta przez biuro przed organami podatkowymi,
  • bezpieczeństwo – ryzyko ewentualnych błędów ponosi biuro.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

Zapewniamy pełną dyskrecję!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel.: 501 834 810,

e-mail: kancelaria@dorf.pl

Biuro:
Stalowa Wola, ul. Poniatowskiego 21/5

Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego biura

Nasze biuro otwarte jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00

Możecie Państwo wybrać najbardziej dla siebie wygodną bieżącą formę kontaktu. Zależy nam na tym, aby w jak najkrótszym czasie wymienić niezbędne informacje, udzielić odpowiedzi na pytania i pomóc w rozwiązaniu problemu.